KONST / Litografier / Färglitografi 12043060
nr 1204 3060
Jacek Kawalerowicz
(1952-1988), Polen
Färglitografi, Flicka med valross. Signerad, numrerad 3/10. Motivet: 39x48 cm
Jacek Kawalerowicz, polsk bildkonstnär född 1952, död 1988.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 september 2018
kl 19:49:35
16/9 19:32:54
300 kr
17/9 13:47:39
Jacek Kawalerowicz
Läs mer om Jacek Kawalerowicz